Ekamin perustutkinnoista valmistuneet opiskelijat | Ekami

Ekamin perustutkinnoista valmistuneet opiskelijat

Ke 29.05.2019 12:00

Ekamissa vietettiin kevään valmistujaisjuhlia keskiviikkona 29.5.2019. Onnea ja menestystä niin perustutkinnoista valmistuneille (lista alla) kuin ammattitutkinnoista, erikoisammattitutkinnoista ja muista koulutuksistamme vuoden aikana valmistuneille!

 

 

Tutkinto Tutkintonimike Nimi Kotikunta
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Autio Santtu Petteri Hamina
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Fomin Mikael Sebastian Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Forsell Tapio Antero Hamina
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Hokkanen Veli Patrik Ensio Hamina
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Kalinin Andrei Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Kansa Joona Jyri Eemeli Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Kauppinen Roman Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Khadeer Muhamad Karim Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Khavari Gholam Reza Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Klaus Nico Oskari Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Kokkonen Ville Mikael Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Korhonen Joona Matti Juhani Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Kulonummi Nico Pekka Mikael Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Liljeqvist Roosa Emilia Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Luotokorpi Jere Olavi Pyhtää
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Lääti Lenni Topi Olavi Hamina
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Myyry Maria-Elisabeth Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Närhi Markus Eemeli Hamina
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Peltola Joni Mikael Olai Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Peltonen Veeti Emil Hamina
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Riikonen Juho Aleksi Hamina
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Rokka Väinö Eevert Virolahti
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Salonen Teemu Samuel Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Siimes Taavi Valtteri Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Ström Arsi Arseni Hamina
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Säyriö Santeri Topi Erik Hamina
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Tukia Markus Eemeli Hamina
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Vainio Mitja-Ossian Mainio Kotka
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Valkki Antti Tuomas Tapani Hamina
Autoalan perustutkinto Ajoneuvoasentaja Virtanen Niko Topias Hamina
Autoalan perustutkinto Autokorinkorjaaja Koponen Timi Kristian Kotka
Autoalan perustutkinto Autokorinkorjaaja Malinen Tommy Sakari Pyhtää
Autoalan perustutkinto Automaalari Katajala Niina Annika Kotka
Autoalan perustutkinto Automaalari Keltanen Minna Eliisa Kotka
Autoalan perustutkinto Automaalari Nyholm Nea Kristiina Kotka
Elintarvikealan perustutkinto Leipuri-kondiittori Holm Miia Hannele Kotka
Elintarvikealan perustutkinto Leipuri-kondiittori Hyyppä Marjo Hannele Hamina
Elintarvikealan perustutkinto Leipuri-kondiittori Kainulainen Jenna Elina Kotka
Elintarvikealan perustutkinto Leipuri-kondiittori Kerminen Mariia Emilia Orvokki Kotka
Elintarvikealan perustutkinto Leipuri-kondiittori Kimmo Asta Eliisa Hamina
Elintarvikealan perustutkinto Leipuri-kondiittori Kurki Salla Marika Kotka
Elintarvikealan perustutkinto Leipuri-kondiittori Mokrova Anjelika Hamina
Elintarvikealan perustutkinto Leipuri-kondiittori Paappanen Emilia Kristiina Hamina
Elintarvikealan perustutkinto Leipuri-kondiittori Takala Lotta Maria Kotka
Elintarvikealan perustutkinto Leipuri-kondiittori Uusiheimala Niila Tuomas Kotka
Elintarvikealan perustutkinto Leipuri-kondiittori Yletyinen Kati Tuulia Hamina
Hiusalan perustutkinto Parturi-kampaaja Grönroos Jasmine Emilia Kotka
Hiusalan perustutkinto Parturi-kampaaja Kiyimci Daniela Cassandra Kotka
Hiusalan perustutkinto Parturi-kampaaja Mettinen Monica Karolina Kotka
Hiusalan perustutkinto Parturi-kampaaja Morina Nora Kotka
Hiusalan perustutkinto Parturi-kampaaja Raatikainen Ida Jasmine Kotka
Hiusalan perustutkinto Parturi-kampaaja Wallenius Tinja Teresa Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Ahokas Kamila Kinga Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Ahonen Ella Elina Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Frimpong Jhoana Tampere
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Hartikainen Romeo Vertti Petteri Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Hartikainen Sandra Lisa Maria Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Hosko Alisa Nelly Mirjam Hamina
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Hyppönen Simo Valtteri Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Hytti Riina Maria Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Ikävalko Niko Johannes Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Immonen Ayikoele Rosaline Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Jung Riku Petteri Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Kanervio Ella-Maaria Matilda Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Kultanen Nea Virolahti
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Kääriäinen Mira Micaela Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Maaranen Sara Elina Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Miftari Amra Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Monto Jonne Vantaa
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Mussalo Wilawan Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Mäkelä Ville Johannes Hamina
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Nguyen Thi Xuan Mai Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Parkkinen Valtteri Santeri Loviisa
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Peitkari Marina Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Pekkanen Päivi Maria Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Perez Grenot Lumey Omara Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Raikerus Rustam Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Riikonen Aatu Samuli Hamina
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Romero de Kuusela Genesis Karla Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Saartia Susan Eliisa Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Sahlberg Emmi Alina Annikki Kouvola
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Saiyod Suwannee Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Siltala Aatu Otto Olavi Kouvola
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Silvast Anni Elina Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Silverio Rojas Rosa Laritza Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Simola Vilma Helvi Anneli Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Siven Janni Ida Tellervo Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Tara Elvir Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Tirkkonen Vili Hamina
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Torvasti Noora-Liina Lovisa Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Tuominen Iina Amanda Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Töyrylä Lauri Oskari Hamina
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Upero Emmi Anu Elina Hamina
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki van Wonterghem Dimitri Filip Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Verikios Marija Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Yläsuutari Meri Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Yrjölä Emilia Helena Matilda Hamina
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kokki Zvereva Yulia Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Tarjoilija Fortuna Ekaterina Kotka
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Tarjoilija Nopanen Essi Karoliina Hamina
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Tarjoilija Toivonen Jemina Henrietta Aurora Kotka
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kiinteistönhoitaja Hartikainen Otto Miro Santeri Kotka
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kiinteistönhoitaja Hiltunen Joona Kristian Kotka
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kiinteistönhoitaja Kantola Okko Jalmari Pyhtää
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kiinteistönhoitaja Korhonen Tomas Akseli Kotka
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kiinteistönhoitaja Sipilä Janne Markus Hamina
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kiinteistönhoitaja Tiainen Riku Tapani Kotka
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kiinteistönhoitaja Tuominen Eetu Olavi Kotka
Kone- ja metallialan perustutkinto Koneistaja Lamminen Jimi Alexi Kotka
Kone- ja metallialan perustutkinto Koneistaja Lonka Eemil Alpo Hermanni Hamina
Kone- ja metallialan perustutkinto Koneistaja Peltola Kimi Hamina
Kone- ja metallialan perustutkinto Levyseppähitsaaja Hivuks Vladislavs Hamina
Kone- ja metallialan perustutkinto Levyseppähitsaaja Leppänen Eeli Juhani Hamina
Kone- ja metallialan perustutkinto Levyseppähitsaaja Maksimov Evgenii Kotka
Kone- ja metallialan perustutkinto Levyseppähitsaaja Nurmela Topi Santeri Hamina
Kone- ja metallialan perustutkinto Levyseppähitsaaja Ovdiienko Ivan Kotka
Kone- ja metallialan perustutkinto Levyseppähitsaaja Pekkola Joonas Jasper Tapio Hamina
Kone- ja metallialan perustutkinto Levyseppähitsaaja Rokka Tuomas Aleksi Kotka
Kone- ja metallialan perustutkinto Levyseppähitsaaja Salovaara Eetu Santeri Kotka
Kone- ja metallialan perustutkinto Levyseppähitsaaja Seppälä Vesa Juhani Hamina
Kone- ja metallialan perustutkinto Levyseppähitsaaja Tarushko Ilia Kotka
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Levyseppähitsaaja Haataja Pasi Antero Kotka
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Levyseppähitsaaja Hannula Petri Kotka
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Levyseppähitsaaja Tiitinen Risto Veikko Juhani Hamina
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Herrala Oxana Kotka
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Hämäläinen Sanni Pauliina Pyhtää
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Kilpeläinen Hanna-Riitta Kotka
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Koroleva Olga Hamina
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Lappi-Suomalainen Minna Birgitta Kotka
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Lukina Nadezda Hamina
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Paunamaa Jaana Kaarina Hamina
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Pukki Anastasiia Kotka
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Rautiainen Evgenia Kotka
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Salmi Manna Anna-Maija Kotka
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Soloveva Olga Kotka
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Valkonen Saila Meri Hamina
Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto Artesaani Zhaurkina Valeriia Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Ahtinen Aleksi Sulo Antinpoika Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Bejtullahu Agnesa Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Brunila Markus Niko Woldemar Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Dmitriev Maria Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Elsinen Aleksi Markus Olavi Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Gavare Valeria Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Hasu Jesse Daniel Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Holmberg Joachim-Kristofer Alfred Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Huhtamäki Juuso Henrik Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Iltanen Pinja Janika Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Jähi Anniina Maria Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Kallioinen Pia Eliisa Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Karabeshkin Oleg Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Kolari Aliisa Aino-Sisko Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Koski Janica Julia Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Krajevska Kristine Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Krouvi Niko Pekka Mikael Virolahti
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Leskinen Henni Eveliina Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Lindholm Emilia Alexina Loviisa
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Liukkonen Anna Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Luokka Ritva Anneli Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Manninen Jenni Juulia Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Mauno Svetlana Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Maximova Elena Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Mutru Hilla Helinä Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Mälkiä Juulia-Eveliina Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Parkkinen Tinna Liisa Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Paronen Timo Anton Virolahti
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Peltonen Janita Johanna Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Puhakka Suvi Helena Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Qvarnström Jani Matias Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Räty Mikko Juuso Petteri Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Salo Ville Valtteri Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Satama Meri Tuulia Virolahti
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Savolainen Niko Jalmari Virolahti
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Seppänen Ilmari Joonatan Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Sivén Mervi Helena Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Sokura Minna Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Storozhenko Elena Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Strömberg Tatu Elmo Johannes Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Suominen Heleri Pyhtää
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Sutela Hannele Maaria Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Suurnäkki Roosa Eveliina Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Tohmo Nelli Aino Eerika Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Vihervaara Verna Alina Hamina
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Viljakainen Maria Eila Kristiina Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Virolainen Vanessa Victoria Kotka
Liiketalouden perustutkinto Merkonomi Yasin Band Seyedborhanadin Kotka
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Bagaric Patrick Christian Kotka
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Berkkhald Eino-Anton Hamina
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Hakkarainen Veli Severi Kotka
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Heikkinen Kristian Sakari Pyhtää
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Kana Nikke Eemil Kotka
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Kierikka Niklas Mikael Kotka
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Mikkola Daniel Julius Juhaninpoika Kotka
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Molander Jan Erik Aleksi Kotka
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Mäkelä Janne Kristian Hamina
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Porvari Juuli Lotta Emilia Hamina
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Raussi Lassi Antero Ilponpoika Kotka
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Saarinen Toni Petteri Hamina
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Selimi Eron Kotka
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Snellman Teemu Daniel Jarmonpoika Kotka
Logistiikan perustutkinto Autonkuljettaja Virtanen Atte Juhani Loviisa
Logistiikan perustutkinto Varastonhoitaja Aaltonen Ville Hermanni Kotka
Logistiikan perustutkinto Varastonhoitaja Aura Veeti Viljami Kotka
Logistiikan perustutkinto Varastonhoitaja Hyytiäinen Nuutti Niilo Einari Kotka
Logistiikan perustutkinto Varastonhoitaja Kurvinen Ismo Eemeli Kotka
Logistiikan perustutkinto Varastonhoitaja Lekander Roni Ervi Kristian Kouvola
Logistiikan perustutkinto Varastonhoitaja Lindroos Ville Juhani Kristian Kotka
Logistiikan perustutkinto Varastonhoitaja Tarvonen Eelis-Petteri Kotka
Logistiikan perustutkinto Varastonhoitaja Timonen Henri Tapio Kotka
Logistiikan perustutkinto Varastonhoitaja Zimmermann Justus Kasimir Joachim Kotka
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Dickson Julia Liliana Kotka
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Hietala Tanja Jasmin Hamina
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Hjelt Jade Kotka
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Korpela Heidi Susanna Hamina
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Kääriäinen Jesse Hannu Joonas Kotka
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Laaksonen Karoliina Maria Espoo
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Niemelä Jessika Eveliina Kotka
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Pendikiainen Ivan Kotka
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Saarelainen Ida Maria Kotka
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Skachkov Nikita Kotka
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Somero Piritta Maria Kotka
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Suutari Sirkku Johanna Imatra
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Vilkki Elina Johanna Kotka
Matkailualan perustutkinto Matkailupalvelujen tuottaja Väätti Terhi Marika Kotka
Matkailualan perustutkinto Matkailuvirkailija Novosyolov Artyom Kotka
Merenkulkualan perustutkinto Korjaaja Kiviranta Juho Oskari Pyhtää
Merenkulkualan perustutkinto Korjaaja Luumi Juha Petri Lahti
Merenkulkualan perustutkinto Korjaaja Tammisto Jesper Juhani Kotka
Merenkulkualan perustutkinto Vahtikonemestari Astikainen Jari Kalevi Lappeenranta
Merenkulkualan perustutkinto Vahtikonemestari Behm Aleksi Valentin Helsinki
Merenkulkualan perustutkinto Vahtikonemestari Hakulinen Juha Markku Vaasa
Merenkulkualan perustutkinto Vahtikonemestari Landen Otto Kalervo Pyhtää
Merenkulkualan perustutkinto Vahtikonemestari Pakarinen Lenni Jonatan Loviisa
Merenkulkualan perustutkinto Vahtikonemestari Sundström Klaus Kristian Hyvinkää
Merenkulkualan perustutkinto Vahtikonemestari Tuukkanen Roope Johannes Kotka
Merenkulkualan perustutkinto Vahtikonemestari Viitala Veikka Mikael Juhani Hamina
Merenkulkualan perustutkinto Vahtikonemestari Wilenius Wiljami Oliver Matias Kotka
Merenkulkualan perustutkinto Vahtikonemestari Översti Niko Kristian Porvoo
Merenkulkualan perustutkinto Vahtiperämies Frondelius Juho Sakari Helsinki
Merenkulkualan perustutkinto Vahtiperämies Gustafsson Max Patrik Samuel Nurmijärvi
Merenkulkualan perustutkinto Vahtiperämies Hostikka Henri Aleksi Kotka
Merenkulkualan perustutkinto Vahtiperämies Laajalehto Mira Maria Helsinki
Merenkulkualan perustutkinto Vahtiperämies Wahlroos Sami Paavo Kristian Turku
Musiikkialan perustutkinto Muusikko Hillebrand Sara Kotka
Musiikkialan perustutkinto Muusikko Häyhä Emma Maarika Kotka
Musiikkialan perustutkinto Muusikko Kangas Tuukka Samuel Kotka
Musiikkialan perustutkinto Muusikko Laine Markus Tapani Kouvola
Musiikkialan perustutkinto Muusikko Lamminheimo Karla Linnea Kotka
Musiikkialan perustutkinto Muusikko Paavilainen Hanna Essi Elina Kotka
Musiikkialan perustutkinto Muusikko Raussi Topi Oskari Kotka
Musiikkialan perustutkinto Muusikko Rönkkö Oskari Paavonpoika Kotka
Musiikkialan perustutkinto Muusikko Tiikanen Jesse Joona Tapio Kotka
Musiikkialan perustutkinto Muusikko Tulokas Annileena Wilhelmiina Kotka
Musiikkialan perustutkinto Muusikko Viskari Luukas Elmeri Lahti
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Hakuli Mikko Tapio Kotka
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Helminen Mia E. Kotka
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Hämäläinen Mirja Katriina Pyhtää
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Koskela Jose Aleksi Kotka
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Kottila Sofia Jasmin Hamina
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Kuikko Milla Elina Hamina
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Kumpunen Niko Matias Kotka
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Lahti Helmi Iida Lyydia Hamina
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Lanu Ida Matilda Hamina
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Mannoja Nina Annika Hamina
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Mikkola Senni Pauliina Kotka
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Nuredini Burbuqe Kotka
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Rantala Ella Kaija Annikki Virolahti
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Rinkinen Terhi Marianne Kotka
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Salo Virve Marjaana Kotka
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Setälä Laura Eveliina Kotka
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Snellman Fanni Mikaela Pyhtää
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Suntio Krista Rosa Helena Hamina
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Suortti Julia Karoliina Kotka
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Timperi Milla Anna Katariina Hamina
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Vaara Neea Emilia Hamina
Pintakäsittelyalan perustutkinto Maalari Vornanen Elina Susanna Kotka
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Ahola Marko Juhani Kouvola
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Andrejev Jani Aleksander Hamina
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Kuusimaa Oskari Aleksi Petter Kotka
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Kykkänen Heidi Tonja Eliisabet Hamina
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Leskinen Ville Eemeli Kotka
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Mäkelä Eero Juhani Kouvola
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Pesu Markus Samuli Hamina
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Riisiö Kalle Ossi Olavi Hamina
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Ryttäri Jukka Kalevi Hamina
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Salomaa Kimmo Tapio Kouvola
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Toikka Jari Olavi Kotka
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Tukeva Lauri Ilmari Kotka
Prosessiteollisuuden perustutkinto Prosessinhoitaja Villberg Kimmo Oskari Kotka
Rakennusalan perustutkinto Maarakennuskoneenkuljettaja Frimodig Akseli Eemil Kouvola
Rakennusalan perustutkinto Maarakennuskoneenkuljettaja Hautalahti Leevi Matias Kouvola
Rakennusalan perustutkinto Maarakennuskoneenkuljettaja Höfer Leevi Oliver Kotka
Rakennusalan perustutkinto Maarakennuskoneenkuljettaja Klubb Jani Markus Kotka
Rakennusalan perustutkinto Maarakennuskoneenkuljettaja Pylvänäinen Konsta Sakari Iitti
Rakennusalan perustutkinto Maarakennuskoneenkuljettaja Seppälä Nesja Sanfred Jukanpoika Hamina
Rakennusalan perustutkinto Maarakennuskoneenkuljettaja Smolander Jesse Aleksanteri Kouvola
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Anttila Pavel Hamina
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Auervuolle Patrik Joel Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Bertling Veikka Eemil Hamina
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Erka Jimi Juhani Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Gorsenskiy Aleksander Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Halme Santeri Vili Verneri Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Hansén Jonas Ole-Gunnar Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Heikkilä Leevi Einari Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Holopainen Olexandr Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Kivelä Mikko Santeri Miehikkälä
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Klami Tuomas Aleksi Olavi Hamina
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Knuuttila Markus Juhani Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Koivuniemi Eetu Valtteri Hamina
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Konttinen Sergey Hamina
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Koponen Leo Valtteri Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Koskensivu Paavo Ensio Hamina
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Kytönen Olli Oskari Mikael Pyhtää
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Könönen Leevi Sakari Hamina
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Lassila Joonatan Beetu Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Lindgren Jani Sakari Kristian Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Mäkinen Artturi Oiva Mikael Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Pakkanen Patrik Anders Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Parkkinen Petri Tapio Loviisa
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Peiponen Aatu Santtu Juhani Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Pumalainen Vladimir Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Rannasmaa Jesse Aleksi Loviisa
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Rantala Kalle Olavi Ensio Hamina
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Ratava Henrik Tapani Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Rostedt Hamza Antero Hamina
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Rytkölä Joni Tuomas Mikael Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Sanne Jiri Valtteri Hamina
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Suurnäkki Samu Kalervo Hamina
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Taipale Samu Juhani Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Timonen Miika-Metin Miehikkälä
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Toivonen Jaakko Ilmari Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Torstensson Peter Aarne Emil Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Tuokko Kosti Pekka Kotka
Rakennusalan perustutkinto Talonrakentaja Tuominen Nuutti Maunu Ilmari Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Abdullai Uthman Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Aho Sami Olavi Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Ahokas Laura Emilia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Alho Jenna Eveliina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Alidu Aline Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Alinao-Ögård Leilani Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Aliyarimaleki Vahide Elina Lappeenranta
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Andersson Karoliina Mariella Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Autio Sofia Antonina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Björklund Suvi Emilia Lappeenranta
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Borisova Nadezda Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Chernova Anastasiia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Chotaptim Paweena Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Ding Halmela Xi Juan Pyhtää
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Djouohou Amélie Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Dromberg Micke-Axel Sebastian Loviisa
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Elsinen Katri Eveliina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Hanski Ida Maria Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Harris Johanna Kaarina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Hernejärvi Johanna Wendy Louise Loviisa
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Hinkkuri Neea Elisa Kaarina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Holopainen Lyudmyla Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Hostikka Tatiana Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Hukka Heini Maarit Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Hurri Elina Sara Julia Pyhtää
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Hyttinen Janna Miehikkälä
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Häkkinen Anna-Mari Milla Eveliina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Hämäläinen Niko Eetu Petteri Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Hänninen Tuija Anttonina Pyhtää
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Jaakkola Suvi Maarit Hannele Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Jurjeva Larissa Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kainulainen Larisa Pyhtää
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kaukonen Venla Emilia Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kaukopuro Riikka Mari Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kauppila Elias Anttoni Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kauppila Juulia Amanda Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Keinänen Katja Karoliina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Keppo Maria Kouvola
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Khin Thida Soe Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kiljunen Jonni Aleksi Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kiri Anna Maria Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kivivuori Reetta Hanna Marie Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Koivunen Hilda Mirjami Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kolari Tuulia Pauliina Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Korpelainen Nina Emilia Kouvola
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Koskela Jonna Tuulia Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kosunen Saija Emilia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kouznetsova Inna Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kravchenko Tatiana Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kuitunen Marja-Leena Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kujala Minna Marianne Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kuokka Tommi Petteri Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kuosa Heidi Maarit Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kylmälä Netta Tuulia Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kytömäki Pirjo Anneli Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kyöttinen Emma-Ulrika Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Kärkkäinen Mika Kristian Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Könönen Tuukka Antero Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Laaksonen Kirsi Birgit Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Lahti Tiina Johanna Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Laitinen Tiia Riikka Karoliina Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Laurila Lari Matias Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Lepekhina Elena Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Leppänen Anniina Katariina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Liljeqvist Veera Maria Pyhtää
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Lomperi Saana Matilda Pyhtää
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Lungieki Mbala Corina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Luojola Essi Marjatta Pyhtää
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Luotonen Marjukka Sisko Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Luukkonen Pirkko Johanna Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Lääti Tanja Krista Carita Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Lääti Teea Henriikka Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Lönnblad Minna Kaarina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Majander Suvi Johanna Kouvola
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Marku Samu Kalle Kasperi Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Mayer Henna Sofia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Meshcheriakova Natalia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Mettälä Mari Susanna Loviisa
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Mohamoud Dayib Fowsi Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Mustonen Cätlin Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Myrén Rebecca Jasmine Juliet Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Mäkelä Meri Maarit Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Määttä Pinja Anette Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Naakka Reetta Aino Annastiina Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Ngoy Wa Ilunga Romoird Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Niemelä Taava Susanna Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Nurmi Thea Maria Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Okkonen Jan Antero Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Penttinen Eetu Hannu Sakari Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Pichler Heidi Pia Katarina Kouvola
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Pitkänen Jemina Kati Pauliina Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Pitkäoja Sofia Amanda Kouvola
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Puumalainen Soila Pauliina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Puustelli Roni Aleksi Loviisa
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Pöllänen Jenna Julia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Raemaa Iina Emilia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Repo Sirpa Maritta Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Rostedt Anita Raakel Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Rukeratabaro Passy Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Ruokonen Anne Maija Elisa Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Ruotsalainen Suvi-Päivikki Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Räisänen Mika Petteri Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Saarelainen Akseli Jeremias Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Sallanko Jarno Joonatan Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Salmela Juho Antti Jalmari Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Salo Hannele Maarit Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Salonen Lotta Karoliina Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Shoron Elena Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Siimes Senja Julia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Silvennoinen Minna Kaarina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Siro Heidi Marika Helena Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Skriko Mia Johanna Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Strelkova Olga Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Sulin Milla Emilia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Suni Teemu Oskari Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Suoknuuti Mira Mariel Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Sutinen Aada Maria Emilia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Suurnäkki Sini Piritta Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Suur-Näkki Tarja Anitta Pyhtää
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Taari Salla Marika Miehikkälä
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Tamminen Anastasia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Tenhunen Jenna Tuulia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Tikki Elena Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Toivanen Teija Elina Pyhtää
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Toivonen Veera Kanerva Pyhtää
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Tompuri Eini-Maria Kouvola
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Toronen Miia Marika Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Turkia Heli Marika Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Turkia Lilli Maria Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Uzun Zeynep Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Vainikka Henri Juhana Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Vainio Reija Henriikka Pyhtää
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Vanhala Laura Emilia Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Vatanen Vitaly Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Villman Jenna Edith Merika Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Virtanen Hanna Eveliina Hamina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Virtanen Nina Elina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Virtanen Tuomas Juho Pietari Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Vulkko Pyry Veikko Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Vuoksio Emmi Katariina Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Vuqetrna Merita Kotka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lähihoitaja Åke Anu Kaarina Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Ahtiainen Markus Veli Kalervo Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Borgman Miika Joonatan Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Fagerström Juho Oskari Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Filppu Santeri Joonatan Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Kaitainen Rasmus Kristian Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Kettunen Jaakko Matias Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Kivistö Matti Jeremias Karinpoika Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Laakkonen Aapo Severi Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Lehtomäki Joonas Antero Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Matikainen Rahul Rafael Loviisa
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Musavi Sayed Milad Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Mussalo Miikka Juhani Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Pilhjerta Jasper Aleksanteri Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Raja Casper Toninpoika Pyhtää
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Rautio Julius Oliveri Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Roiha Ville Juho Olavi Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Sipari Veikko Konstantin Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Vaskonen Enni Alexandra Loviisa
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Automaatioasentaja Vuori Kasimir Juhani Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Anttila Ville Benjamin Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Heino Miro Tomas Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Heiskanen Riku Petteri Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Hietanen Miika Juhani Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Hämäläinen Jami Samuli Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Järvinen Roope Kalevi Loviisa
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Kellberg Konsta Juhani Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Kotro Väinö Konsta Gabriel Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Lekkin Eduard Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Lempinen Tapio Olavi Pyhtää
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Lötjönen Mika Markus Juhani Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Mäkelä Weikka Aleksi Loviisa
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Niemi Tommi Rasmus Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Nykänen Valtteri Joni-Onni Juhani Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Pakarinen Matias Anttoni Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Pellosmaa Joona-Petteri Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Peräkylä Kasperi Sakari Loviisa
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Porkka Toni Hugo Matias Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Rantala Miska Matias Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Rimo Jesse Valtteri Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Saarelainen Aatu Olli Emil Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Shestakov Andrey Kotka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Takala Valtteri Erkki Tapani Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Terzis Juuso Samuli Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Turu Matias Oskari Hamina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sähköasentaja Udovenko Pavel Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Abmeko Brunel Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Borozdin Sergei Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Eerikäinen Samuel Jaakko Johannes Pyhtää
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Filppu Teemu Elias Hamina
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Heiskanen Tiina Tuulikki Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Huurinainen Eemil Matias Aleksi Hamina
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Jormola Minerva Maaria Vantaa
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Kivimäki Otto Johannes Valtteri Pyhtää
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Laakkonen Eetu Aleksi Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Lassila Jimi Aatu Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Luoma Anton Kalevi Hamina
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Mäkelä Antti Elias Pyhtää
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Mäkelä Eetu Tapani Hamina
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Ollikainen Konsta Anssi Waldemar Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Pitkänen Aaro Eerik Pyhtää
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Pukki Miki Eetu Sakari Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Puonti Tom Tontan Alexander Pyhtää
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Pylkkänen Eetu Jalmari Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Rajala Eetu Matias Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Roininen Jake Veeti Valtteri Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Ronimus Niko Juhani Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Sipola Veikka Valtteri Kotka
Talotekniikan perustutkinto Putkiasentaja Suominen Nuutti Mikael Hamina
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Grönman Kalle Ilmari Hamina
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Heiskanen Antti Tapani Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Jalo Toni Tapani Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Kerminen Arttu Ilmari Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Kinnunen Timo Reino Petteri Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Koli Roni Olavi Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Kopra Tomi Tapio Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Kortesalmi Matias Ilmari Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Kourula Miko Antero Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Laakso Jani Mikael Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Luukkonen Jussi Topias Verneri Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Lämsä Eetu Veli Petteri Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Mohammad Jawad Yahya Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Mureme Matondo Kwa Nzambi Tridon Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Nangue Fresnel Junior Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Rosqvist Arttu Alexander Pyhtää
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Rousku Kari Antero Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Rytkönen Sasu Santeri Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Räsänen Pekka Juhani Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Siltala Timi Tuomas Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Turja Niko Oskari Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Vesa Jussi Petteri Kotka
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto ICT-asentaja Viljakainen Tony Karim Kristian Hamina
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Datanomi Heini Kalle Iisak Olavi Kotka
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Datanomi Heinvuo Jade Jessi Kristiina Hamina
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Datanomi Jääskeläinen Joel Julian Hamina
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Datanomi Keppo Samuel Kalle-Eino Hamina
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Datanomi Lavonen Tomi Antero Hamina
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Datanomi Mustonen Miikka Hermanni Kotka
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Datanomi Silvo Miika Patrick Aleksanteri Hamina
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Datanomi Venäläinen Antti Olavi Kotka
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Datanomi Weppling Markus Mikael Pyhtää
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Datanomi Viitasaari Vilko Viljami Kotka
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Sisustaja Anttila Anna Aune Elina Kotka
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Sisustaja Hämäläinen Mikael Joakim Hamina
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Sisustaja Olli Heidi Marika Kouvola
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Sisustaja Peri Nita Julia Hamina
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Sisustaja Taipale Emilia Ida Maria Kotka
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Sisustaja Tikkanen Siina Pauliina Pyhtää

 

Jaa