Etusivu

Wilma  |  Office365  |  Moodle

 

Suuris

Katriina Wiiala Yksilövalmentaja katriina.wiiala(at)ekami.fi 050 560 9143
Kimmo Posa Työvalmentaja / ATK- ja mediapaja kimmo.posa(at)ekami.fi 050 911 2375
Markku Pihlaja Työvalmentaja / ATK- ja mediapaja markku.pihlaja(at)ekami.fi 044 763 9701
Jani Virtanen Oppisopimus / ATK- ja mediapaja jani.virtanen(at)ekami.fi 050 911 2395
Erkki Saarinen Työvalmentaja / Työpalvelu erkki.saarinen(at)ekami.fi 050 911 2441
Heidi Koskinen Työvalmentaja / Työpalvelu heidi.koskinen(at)ekami.fi 050 911 2378
Mariikka Pitkänen Työvalmentaja / Taidepaja mariikka.pitkanen(at)ekami.fi 050 570 1062
Tuija Kuronen Työvalmentaja / Taidepaja / Starttipaja tuija.kuronen(at)ekami.fi 050 581 7329
Kari Lauretsalo Kuntouttava työtoiminta kari.lauretsalo(at)ekami.fi 050 377 7476
Tuula Hasko Kuntouttava työtoiminta tuula.hasko(at)ekami.fi 050 591 5319
Mikael Lökfors Etsivä nuorisotyö / Finders mikael.lokfors(at)ekami.fi 050 581 7324
Tommi Iivonen Etsivä nuorisotyö / Finders tommi.iivonen(at)ekami.fi 050 581 7325
Mari Virtanen Etsivä nuorisotyö / Finders mari.virtanen(at)ekami.fi 050 575 5174
Leena Valtonen Etsivä nuorisotyö / Finders leena.valtonen(at)ekami.fi 050 593 8358
Satu Airaksinen Opit työssä projekti satu.airaksinen(at)ekami.fi 050 570 9923
Piia Sipari Yksilövalmentaja / Starttipaja piia.sipari(at)ekami.fi 050 581 7328

 

Suursaarenkatu 3, 48100 KOTKA