Etusivu

Wilma  |  Office365  |  Moodle

Made in Ekami

Suuris

Etsivä nuorisotyö, ATK- ja media-, startti-, taide-, työpalvelu- ja 4-paja.

Suursaarenkatu 3, 48100 KOTKA

 

Sanna Pelmola Yksilövalmentaja sanna.pelmola(at)ekami.fi +358 50 560 9143
Kimmo Posa Työvalmentaja / ATK- ja mediapaja kimmo.posa(at)ekami.fi +358 50 911 2375
Markku Pihlaja Työvalmentaja / ATK- ja mediapaja markku.pihlaja(at)ekami.fi +358 44 763 9701
Jani Virtanen Oppisopimus / ATK- ja mediapaja jani.virtanen(at)ekami.fi +358 50 911 2395
Erkki Saarinen Työvalmentaja / Työpalvelu erkki.saarinen(at)ekami.fi +358 50 911 2441
Heidi Koskinen Työvalmentaja / Työpalvelu heidi.koskinen(at)ekami.fi +358 50 911 2378
Mariikka Pitkänen Työvalmentaja / Taidepaja mariikka.pitkanen(at)ekami.fi +358 50 570 1062
Tuija Kuronen Työvalmentaja / Taidepaja tuija.kuronen(at)ekami.fi +358 50 581 7329
Kari Lauretsalo Kuntouttava työtoiminta kari.lauretsalo(at)ekami.fi +358 50 377 7476
Tuula Hasko Kuntouttava työtoiminta tuula.hasko(at)ekami.fi +358 50 591 5319
Jaana Vehviläinen Etsivä nuorisotyö / Finders jaana.vehvilainen(at)ekami.fi +358 50 581 7324
Markus Tähti Etsivä nuorisotyö / Finders markus.tahti(at)ekami.fi +358 50 581 7325
Mari Virtanen Etsivä nuorisotyö / Finders mari.virtanen(at)ekami.fi +358 50 575 5174
Katriina Osola Etsivä nuorisotyö / Finders katriina.osola(at)ekami.fi +358 50 593 8358
Satu Airaksinen Opit työssä projekti satu.airaksinen(at)ekami.fi +358 50 570 9923
Piia Sipari Yksilövalmentaja / Starttipaja piia.sipari(at)ekami.fi +358 50 581 7328