Etusivu

Wilma  |  Office365  |  Moodle

 

Opintokeskus Karhu

Elina Sakkara Yksilövalmentaja elina.sakkara(at)ekami.fi 040 762 3142
Pia Okkonen Työvalmentaja / Keittiöpaja pia.okkonen(at)ekami.fi 0400 539 776
Jonna Penttilä Työvalmentaja / Keittiöpaja jonna.penttila(at)ekami.fi 0400 734 642
Kari Kelkka Työvalmentaja / Puutyöpaja kari.kelkka(at)ekami.fi 040 834 5125
Reetta Pasanen Työvalmentaja / Kädentaitopaja reetta.pasanen(at)ekami.fi 0400 843 426
Tove Alcenius Työvalmentaja / Työpalvelu tove.alcenius(at)ekami.fi 044 771 2206
Johanna Virtanen Yksilövalmentaja / Seinätön paja johanna.virtanen(at)ekami.fi 044 719 1757
Hanna Pikkarainen Yksilövalmentaja / Seinätön paja hanna.pikkarainen(at)ekami.fi 044 906 7726

 

Ratakatu 14, 48600 KOTKA