Etusivu

Wilma  |  Office365  |  Moodle

 

Koteko

Hallinto, pajasihteeri ja Seinätön paja

Kymenlaaksonkatu 29, 48100 KOTKA

 

Virpi Jonsson Työpajajohtaja virpi.jonsson(at)ekami.fi +358 400 656 507
Tia-Marika Sohlman Valmennuspäällikkö: tavoitettavissa 1.6.2017 tia-marika.sohlman(at)ekami.fi +358 44 730 6090
Hanna-Leena Heikkilä Valmennuspäällikkö hanna-leena.heikkila(at)ekami.fi +358 50 439 9026
Mervi Aurala Työpajasihteeri / Yksilövalmentaja mervi.aurala(at)ekami.fi +358 50 576 5427
Sanna Pelmola Yksilövalmentaja / Seinätön paja sanna.pelmola(at)ekami.fi +358 40 131 7348
Johanna Virtanen Yksilövalmentaja / Seinätön paja johanna.virtanen(at)ekami.fi +358 44 719 1757
Hanne Hietapuro Yksilövalmentaja / Suunta hanne.hietapuro(at)ekami.fi +358 44 794 9904
Olli Mikkonen Työvalmentaja / Kuunari olli.mikkonen(at)ekami.fi +358 44 767 0365