Etusivu

Wilma  |  Office365  |  Moodle

Made in Ekami

Koteko

Hallinto, pajasihteeri ja Seinätön paja

Kymenlaaksonkatu 29, 48100 KOTKA

 

Virpi Jonsson Työpajajohtaja virpi.jonsson(at)ekami.fi +358 400 656 507
Tia-Marika Sohlman Valmennusvastaava(tavoitettavissa 2.1.2017 alkaen) tia-marika.sohlman(at)ekami.fi +358 40 834 5186
Hanna-Leena Heikkilä ma. Valmennusvastaava hanna-leena.heikkila(at)ekami.fi +358 50 439 9026
Mervi Aurala Työpajasihteeri mervi.aurala(at)ekami.fi +358 50 576 5427
Johanna Virtanen Yksilövalmentaja / Seinätön paja johanna.virtanen(at)ekami.fi +358 44 719 1757
Hanne Hietapuro Yksilövalmentaja / Suunta hanne.hietapuro(at)ekami.fi +358 44 794 9904
Olli Mikkonen Työvalmentaja / Kuunari olli.mikkonen(at)ekami.fi +358 44 767 0365